پایگاه سلام دکتر چیست؟

در راستای خدمت رسانی به ارتقاء سلامت کشور و مهیا کردن  یک بستر جامع اطلاعاتی در دنیای وب، بر آن شدیم تا سهم کوچکی در این راه برداشته و به منزل مقصود برسانیم، امید است این وظیفه به خوبی انجام و موجب رضایتمندی بازدیدکنندگان را فراهم آورد.

 وب سایت سلام دکتر را به تمامی مردمان ایران زمین تقدیم نموده و امیدواریم ما را در این راه از نظرات خود بهره مند نمایند. راههای ارتباط با این مجموعه را در صفحه تماس با ما خواهید یافت.

در عصر کنونی  اطلاعات بصورت افسار گسیخته در حال رشد می باشد و از آنجاییکه زمان و میزان نیاز به اطلاعات از لحاظ ارزش و محتوی مشخص نمی باشد، دسترسی به اطلاعات در کمترین زمان و کمترین هزینه کمک شایانی به کاربران می نماید.

آخرین اخبار

آغاز ثبت نام بیمه رایگان سلامت
آغاز ثبت نام بیمه رایگان سلامت

سید مهدی میر شاه ولد سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی در گفت وگو با «ایرنا» ، افزود: «افرادی که تحت پوشش هیچ یک از بیمه های پایه سلامت یا درمان نیستند، می توانند بدون پرداخت حق بیمه با رعایت شرایط مندرج در سامانه اینترنتی سازمان بیمه سلامت ایران از اول اردیبهشت ماه به سامانه www. bimehsalamat. ir مراجعه و ثبت نام کنند.

 

کاشت نگین ۷ میلیونی در چشم دغدغه جدید میلیونرهای تهرانی
کاشت نگین ۷ میلیونی در چشم دغدغه جدید میلیونرهای تهرانی

خبرگزاری تسنیم: فرد متقاضی این مبلغ را به صورت دلار پرداخت می‌کند و نگین توسط بیمارستان خریداری می‌شود. جنس این نگین‌ها پلاتین است و در ۳ مدل قلب، ستاره و کلید سل (یکی از علامت‌های موسیقی) کاشته می‌شود.